Сервіси для клієнта

 

Група компаній БОН-ТОН спеціалізується на дистрибуції будівельних матеріалів від провідних світових виробників. У своїй діяльності ми дотримуємося тенденцій світових ринків, просуваємо сучасні інноваційні товари, розвиваємо існуючі та формуємо нові ринки. Відвідуючи міжнародні виставки та сучасні виробництва, різні тренінги та семінари, наші співробітники передають свій досвід та знання партнерам. Все це дозволяє підприємству бути на крок попереду ринку, а покупцям використовувати кращі будівельні матеріали.

Чому з нами зручно та вигідно співпрацювати?

  • Всі товари високої якості, що підтверджується всіма необхідними сертифікатами.
  • Ми маємо найкращі ціни в регіоні, тому що по всіх групах товарів ми працюємо безпосередньо з виробниками та маємо статус офіційного дилера.
  • Нині ми лідери у цій сфері торгівлі в Донецкій області. Це підтверджено неодноразовим присвоєнням нашим підприємствам звання «Найкращий дилер України» та «Найкращий дилер регіону» компаніями, офіційними дилерами яких ми є.
  • Наші співробітники готові швидко та безкоштовно надати кваліфіковані консультації щодо сфери застосування, особливостей технологій, конкретних технічних рішень по всіх групах товарів.
  • На складах наших підприємств завжди знаходиться запас товарів, достатній для задоволення будь-яких заявок на постачання товарів у будь-якому асортименті та в будь-якій кількості.
  • Наявність складів, автоматизованої системи обліку товарів та виписки документів дозволяє швидко, без черги та очікування скомплектувати та відвантажити товар у кількості та асортименті згідно з поданою заявкою.
  • Ми можемо доставити товар за заявкою до будь-якого регіону.
  • Ми маємо багатий досвід роботи з відстроченими платежами, пропонуючи клієнтам найпрогресивніші види банківських продуктів.

 

Ми забезпечуємо наших клієнтів усіма необхідними будівельними матеріалами за найкращими цінами.

Матеріали всі сертифіковані.

Умови оплати оговорюються у договорі.

У разі зміни цін на заводі-виробнику ціни можуть бути переглянуті.